NOTÍCIA

Llista recompensats 2017

Acte de lliurament de recompenses de Junta Local Fallera.

Insignia d’Or de la Junta Local Fallera

Salvador Camarena Vila

Ruben Chueca Roca

Silvia Ferrer Tudela

 

Recompensa a títol pòstum

Enrique Pellicer Montalvá, Flama d‘Or i Murta amb Brillants (Falla Plaça Malva)

Antonio Castellanos Sánchez, Flama d‘Or i Murta amb Brillants (Falla Tulell - Avinguda)

Enrique Amat Hidalgo, Flama d‘Or i Murta amb Brillants (Falla Tulell - Avinguda)

Mª Carmen Dalmau Fayos, Flama d’or i Murta (Falla Caputxins)

 

Reconeixement faller

Enrique Moreno Vila (Falla Plaça del Forn)

Francisco Ruiz Beltrán (Falla Plaça Major)

Juan Borrás Escrivá (Falla Doctor Ferran)

 

 

Flames d’Or i Murta col·lectives

Falla Hernán Cortés

Falla Sant Joan

 

Coets d’Or col·lectius

Falla Sant Joan

Falla Doctor Ferran

Falla Hernán Cortés

 

Flama Or i Murta

Francisco España Benedito (Falla Sant Joan)

Juan José González Candela (Falla Sant Joan)

Aurelia José Pellicer Parra (Falla Sant Joan)

Francisco José Cano Saurina (Falla El Mercat)

Janina Pellicer Bialcanet (Falla El Mercat)

Inés Ripoll Vaquer (Falla Plaça Major)

José Llopis Vidal (Falla Plaça Major)

Jorge García Bohigues (Falla Caputxins)

Enrique Pellicer Rubio (Falla Caputxins)

Francisco Iván del la Merced i Roca (Falla Plaça del Forn)

Juan Fontana Collado (Falla Camí Nou)

José Luis Sangil Gil (Falla Camí Nou)

Natalia Rodríguez Fontana (Falla Camí Nou) 

Ángel Piera Rubio (Falla Camí Nou)

José Luis Muñoz Soler (Falla Camí Nou)

Vicente Ballester Sifre (Falla Ana Sanchis)

Vicente Roca Gómez (Falla Ana Sanchis)

Juan Salvador Álias Escribano (Falla Ana Sanchis)

Anastasio Cuberos Pérez (Falla Sants Patrons)

Rosa Adán López (Falla Sant Andreu)

Antonio Goig Riera (Falla Sant Andreu)

Francisco José Pellicer Moltó (Falla Plaça Alacant)

Trini Vila Ferrer (Falla Plaça Alacant)

Eva adán lópez (Falla Plaça Alacant)

Mª Carmen Fortes Serna (Falla Plaça Alacant)

Ascensión Sánchez Sánchez (Falla Plaça Alacant)

Juan Manuel Duque Parra (Falla Plaça Alacant)

Eva Pérez Ahulló (Falla Pintor Andreu)

Elena Martí España (Falla Pintor Andreu)

Pascual Fandos Cubells (Falla Pintor Andreu)

Bernardo Colomer Andrés (Falla Pintor Andreu)

Elena Alemany Pérez (Falla Pintor Andreu)

Esther Granero Castro (Falla Les Basses)

Josefa Román Lozano (Falla Les Basses)

MªRosario Garcia Martínez (Falla Pere Morell)

Juan Bautista Martínez Climent (Falla Pere Morell)

Yolanda Hernández Sanjuán (Falla Pere Morell)

Rosadela López Romero (Falla Sant Judes)

Francisco Córcoles Cañes (Falla Sant Judes)

Bernardo Ruiz Cañes (Falla Sant Judes)

Ana Luisa Andrés Peris (Falla Tulell - Avinguda)

Mª Carmen Sanfrancisco Vila (Falla Plaça Malva)

Antonia Bohigues Péris (Falla Plaça Malva)

Manuel Sánchez-Pastor Arroyo (Falla Plaça Malva)

Inmaculada Bernabeu Llinares (Falla Gallera- Hort dels Frares)

Ana Perez Salort (Falla Gallera- Hort dels Frares)

Enrique Sempere Lamelas (Falla Gallera- Hort dels Frares)

Amparo Sanchis Sotella (Falla Plaça Germanies )

Sonia García Hurtado (Falla Plaça Germanies)

Ricardo Olivas Celaya (Falla Plaça Germanies)

Xelo Martínez Sanchis (Falla Plaça Germanies)

Yolanda Hernándo Carrasco (Falla les Cantereries)

Amadeo Fco. Navarro Martín (Falla El Parc)

Amparo Pedrós Martínez (Falla El Parc)

 

  

Flama Or i Murta amb Brillants

Agustín Costa Cuenca (Falla Caputxins)

José Nadón Beltrán (Falla L’alquerieta)

Vicente Ortega Galdón (Sagrada Família)

Francisco Gómez Sales (Falla Sant Andreu)

Juan Vicente Alcañiz Llorens (Falla Albuixarres)

Francisco Carmona Pinto (Falla Albuixarres)

Bernardo Martí Escrivá (Falla Pintor Andreu)

Josép Ramón Rosell Chuliá (Falla Pintor Andreu)

José Rafael Fita Santamaría (Falla Les Basses)

José Teijelo Fernández (Falla Luis Suñer)

Alfredo Garés Núñez (Falla Gallera - Hort dels Frares)

 

<< TORNAR